Zastanawiasz się codziennie nad ilością swojej tkanki tłuszczowej?

Uprawiasz swoją ulubioną dyscyplinę i chcesz regularnie monitorować przyrost masy mięśniowej i ilość spalonej tkanki tłuszczowej, poznać rozkład wagi mięśni w ciele?

Chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania?

Poświęć 5 minut na bezinwazyjne badanie komponentów składu ciała.

Całkowity koszt badania to zaledwie 20 zł!

Każdy potrzebuje trochę tkanki tłuszczowej w swoim organizmie do aktywnego i zdrowego życia.

Tkanka tłuszczowa w organizmie jest niezbędna do codziennego funkcjonowania naszego organizmu. Jest ona jak poduszka dla stawów i narządów wewnętrznych, osłania nerki, trzustkę, jelita. Pomaga regulować prawidłową temperaturę ciała, przechowuje witaminy i pozwala organizmowi utrzymać się przy życiu w sytuacji, gdy żywność nie dostarcza składników odżywczych.

Mimo ,iż wszyscy badacze są zgodni co do istnienia związku między budową ciała a długością życia, to już ustalenie zasad i zależności między elementami budowy ciała, a śmiertelnością nie jest wcale takie łatwe do zaobserwowania, choć z drugiej strony sama otyłość jest bardzo wyraźnie skorelowana z wysokim wskaźnikiem śmiertelności osób z chroniczną nadwaga.

Sposobem na obniżenie tego zagrożenia związanego z otyłością jest nawet niewielka utrata wagi. Istnieją mocne dowody świadczące o tym, że spadek wagi u otyłych osób w znacznym stopniu obniża możliwość powstania cukrzycy, zawałów i innych chorób serca a u osób cierpiących na te dolegliwości znacznie zmniejsza skutki tych chorób.       

ZAPRASZAMY!

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Wielkanoc 19-22.04.2019