Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę masaży całego ciała, dostosowaną do Państwa potrzeb. Bogata oferta masaży w atmosferze relaksu, pozwoli Państwu znaleźć ukojenie dla zmęczonego i spiętego ciała.

Masaże całego ciała

Szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Celem masażu jest utrzymanie organizmu na stałym, dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Zapewnia rozluźnienie mięśni, redukuje napięcie oraz stres, poprawia przemianę materii ciała.

Cena: 60min/90zł

Masaż leczniczy

Zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami, ponadto jest to niezbędny element terapii po złamaniach, skręceniach, przy uszkodzeniach mięśni i ścięgien. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni. Opiera się na technikach masażu klasycznego, które dobiera się indywidualnie w zależności od problemu pacjenta.

Cena: 25min/50zł

Masaż tkanek głębokich

(dotyczy wybranych części ciała) Stosowany w przewlekłych bólach kręgosłupa, ograniczonej ruchomości stawów, urazach i kontuzjach sportowych. Współczesna forma masażu dotycząca rozluźniania napięć w obrębie mięśni i powięzi. Jest to terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek nieopracowanych w masażu klasycznym czy sportowym.

Cena: 45min/80zł

Masaż sportowy

Szczególnie polecany dla osób aktywnych fizycznie. Metoda terapii mająca na celu przygotowanie organizmu do dużego wysiłku fizycznego, ponadto pomaga w zmniejszeniu zmęczenia po aktywności fizycznej. Różni się od masażu klasycznego przede wszystkim wkładem siły i energii oraz przewagą technik rozcierania i ugniatania.

Cena: 30min/60zł

Manualny drenaż limfatyczny

Polecany dla osób z niewydolnością krążeniową, a także dla osób borykających się z obrzękiem pourazowym. Metoda wspomagająca leczenie niewydolności żylno-limfatycznej. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.

Cena: 45min/60zł

Masaż bańką chińską

Zalecany jest osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia, po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach oraz podczas kuracji odchudzającej. Zmniejsza napięcie mięśniowe, które powoduje np. ból kręgosłupa, redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Wykonywany jest za pomocą gumowych baniek dostosowanych wielkością do masowanej powierzchni ciała. Polega na intensywnej stymulacji skóry, jak również tkanki łącznej.

Cena: 45min/50zł

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Morskie Opowieści Sylwester 2018/2019