Turnieje sportowe to odmienna propozycja od typowych atrakcji integracyjnych. Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje w oparciu o dostępną infrastrukturę sportową na terenie naszego ośrodka.

Regaty żeglarskie

Możliwość rywalizacji na wodach Zatoki Gdańskiej przy pięknej scenerii linii brzegowej daje uczestnikom niesamowite wrażenia. Osoby poznają smak profesjonalnych regat, dzięki przełożeniu naszego doświadczenia, zdobytego podczas organizacji Mistrzostw Polski czy regat Nord Cup.

Do dyspozycji osób będą jachty klasy sportowej, łódź motorowa dbająca o bezpieczeństwo idealnie nadająca się dla fotografa oraz statek komisji sędziowskiej. Przed rozpoczęciem regat uczestnicy przejdą podstawowe szkolenie przedstawiające zasady rywalizacji. Równocześnie zostanie przygotowany akwen wyścigów dostosowany do warunków atmosferycznych oraz czasu jaki Państwo przeznaczacie na atrakcje. Na każdym z jachtów będzie zawodowy sternik, dbający o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę. Istnieje możliwość zamówienia łodzi spacerowej z której można podziwiać zmagania jachtów.


Turniej siatkówki, koszykówki i ergometrów wioślarskich.

Atrakcja od uczestników wymaga zgrania zespołu, którego zadaniem jest zdobycie określonej ilości punktów. Przygotowane dyscypliny ze względu na swoją specyfikę nie wymagają od uczestników szczególnej sprawności fizycznej. Nad przebiegiem meczu czuwa sędzia dbający o ewidencje punktów. Turnieje możliwe do realizacji niezależnie od warunków atmosferyczne, dzięki posiadaniu boisk zarówno na dworze jak i hali sportowej.


Spływ kajakowy

Poznanie malowniczych okolic rozlewiska Wisły Śmiałej przy braku nurtu rzeki, przekłada się bezpieczną atrakcje dla uczestników oczekujących atrakcji o charakterze rekreacyjnym.


Wszystkim atrakcjom towarzyszy profesjonalna opieka animatorów, recepcja imprezy oraz opieka medyczna (na życzenie).


Szanowni Państwo.
Chcielibyśmy móc kontaktować się z Państwem, przekazując wartościowe treści.
Mając na uwadze ilość wiadomości jakie otrzymujemy na własne skrzynki e-mail oraz przepisy RODO, pragniemy dopasować treści wiadomości do Państwa potrzeb.
Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi.

Jakiego typu wiadomości Państwa interesują:
Akceptuję regulamin Regulamin

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Oferta sportowa