Regaty Nord CUP Gdańsk to wspaniałe żeglarskie wydarzenie, które łączy w sobie niezapomnianą atmosferę, wysoki poziom sportowy oraz integruje żeglarzy z różnych klas. Regaty odbywają się w Gdańsku – Górkach Zachodnich, w marinie AZS Hotel Galion – w jednym z najlepszych żeglarskich miejsc w Polsce.

Nautica Nord jest organizatorem Nord CUP od pierwszej edycji w 2006 r., kiedy na starcie, wówczas jeszcze w Jastarni, stanęło 17 jachtów. Zgodnie z obietnicą złożoną po pierwszej edycji regat, Nord CUP powrócił rok później, a także w kolejnych latach, zyskując coraz większą popularność.

W 2009 r. odbyła się IV edycja regat Nord CUP, a do organizatorów tego żeglarskiego święta dołączyło AZS Hotel Galion. Żeglarskie zmagania przeniosły się z Jastarni do nowego miejsca, a Marina AZS Hotel Galion w gdańskich Górkach Zachodnich została nową bazą regat, które w 2009 r. zgromadziły już ponad 160 zawodników na 71 jachtach.

W 2014 r. w IX Nord CUP’ie wzięło udział już 375 jednostek!

W tym roku już XIII edycja regat NordCUP, która odbędzie się w dniach 29.06-08.7.2018.

Rywalizację otworzy ponownie pełnomorski wyścig B8 Race, a wyścig o Bursztynowy Puchar Neptuna zaplanowano na sobotę 07.7.2018.

Dowiedz się więcej na temat regat NordCUP ->

Szanowni Państwo.
Chcielibyśmy móc kontaktować się z Państwem, przekazując wartościowe treści.
Mając na uwadze ilość wiadomości jakie otrzymujemy na własne skrzynki e-mail oraz przepisy RODO, pragniemy dopasować treści wiadomości do Państwa potrzeb.
Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi.

Jakiego typu wiadomości Państwa interesują:
Akceptuję regulamin Regulamin

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Oferta sportowa