Zastanawiasz się codziennie nad ilością swojej tkanki tłuszczowej?

Uprawiasz swoją ulubioną dyscyplinę i chcesz regularnie monitorować przyrost masy mięśniowej i ilość spalonej tkanki tłuszczowej, poznać rozkład wagi mięśni w ciele?

Chcesz poznać odpowiedzi na powyższe pytania?

Poświęć 5 minut na bezinwazyjne badanie komponentów składu ciała.

Całkowity koszt badania to zaledwie 20 zł!

Każdy potrzebuje trochę tkanki tłuszczowej w swoim organizmie do aktywnego i zdrowego życia.

Tkanka tłuszczowa w organizmie jest niezbędna do codziennego funkcjonowania naszego organizmu. Jest ona jak poduszka dla stawów i narządów wewnętrznych, osłania nerki, trzustkę, jelita. Pomaga regulować prawidłową temperaturę ciała, przechowuje witaminy i pozwala organizmowi utrzymać się przy życiu w sytuacji, gdy żywność nie dostarcza składników odżywczych.

Mimo ,iż wszyscy badacze są zgodni co do istnienia związku między budową ciała a długością życia, to już ustalenie zasad i zależności między elementami budowy ciała, a śmiertelnością nie jest wcale takie łatwe do zaobserwowania, choć z drugiej strony sama otyłość jest bardzo wyraźnie skorelowana z wysokim wskaźnikiem śmiertelności osób z chroniczną nadwaga.

Sposobem na obniżenie tego zagrożenia związanego z otyłością jest nawet niewielka utrata wagi. Istnieją mocne dowody świadczące o tym, że spadek wagi u otyłych osób w znacznym stopniu obniża możliwość powstania cukrzycy, zawałów i innych chorób serca a u osób cierpiących na te dolegliwości znacznie zmniejsza skutki tych chorób.       

ZAPRASZAMY!

Szanowni Państwo.
Chcielibyśmy móc kontaktować się z Państwem, przekazując wartościowe treści.
Mając na uwadze ilość wiadomości jakie otrzymujemy na własne skrzynki e-mail oraz przepisy RODO, pragniemy dopasować treści wiadomości do Państwa potrzeb.
Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi.

Jakiego typu wiadomości Państwa interesują:
Akceptuję regulamin Regulamin

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Półkolonie sportowe