Hotel
 

Rodzaj pokoju Sezon niski
01.11-16.03
Sezon średni
17.03-27.06
01.09-31.10
Sezon wysoki
28.06-31.08
POKÓJ DWUOSOBOWY DO POJEDYNCZEGO WYKORZYSTANIA 170 zł / za pokój 210 zł / za pokój 260 zł / za pokój
POKÓJ DWUOSOBOWY DO POJEDYNCZEGO WYKORZYSTANIA (Z BALKONEM I WIDOKIEM) 190 zł / za pokój 230 zł / za pokój 280 zł / za pokój
POKÓJ DWUOSOBOWY 220 zł / za pokój 260 zł / za pokój 320 zł / za pokój
POKÓJ DWUOSOBOWY (Z BALKONEM I WIDOKIEM) 240 zł / za pokój 280 zł / za pokój 340 zł / za pokój
POKÓJ STUDIO (KLIMATYZACJA) 280 zł / za pokój 360 zł / za pokój 400 zł / za pokój
DOSTAWKA 75 zł / za dostawkę 85 zł / za dostawkę 95 zł / za dostawkę

UWAGA: w cenę pokoju wliczone jest śniadanie, siłownia, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Parking dla gości zameldowanych – bezpłatny.

AZS COSA informuje o możliwości zmiany cen w okresie świąt oraz Sylwestra. Obowiązujące ceny będą zgodne z dedykowaną ofertą.

Zgodnie z uchwałą NR XV/323/19 Rady Miasta Gdańska z dnia 24 października 2019 r. w sprawie opłaty miejscowej. Określa się dzienną stawkę opłaty miejscowej pobieranej od osób fizycznych przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych w mieście Gdańsku w wysokości 2,31 zł.

Zapraszamy gości ze zwierzętami. Opłata za dobę w Hotelu Galion - 30 zł / za zwierzę. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Podane ceny zawierają podatek VAT. Cennik zatwierdzony przez ZG AZS, obowiązuje od dnia: 01.01.2019 r.

 

REGULAMIN REZERWACJI W OBIEKCIE HOTEL GALION Z DNIA 31-08-2017

 1. Informacje ogólne
  1. Niniejszy dokument reguluje zasady dokonywania rezerwacji pokoi hotelowych, bungalowów oraz ofert specjalnych, anulowania rezerwacji, sposobów i terminów płatności za rezerwację, potwierdzeń dokonania rezerwacji i reklamacji w obiekcie Hotel Galion , STOGI 20, 80-642 GDAŃSK, tel. 58 324 81 00, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (dalej: "Obiekt").
  2. Ceny podane na stronie Obiektu są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
  3. Transakcja jest zawierana w walucie PLN. Ceny podane w innych walutach mają charakter orientacyjny i są przeliczone po przybliżonym kursie z dnia w wpłaty na konto Obiektu wg. kursu banku.
  4. Umowa rezerwacji zawierana jest z AZS CENTRALNYM OŚRODKIEM SPORTU AKADEMICKIEGO Ośrodek w Gdańsku – Górki Zachodnie z siedzibą w Gdańsku, ul. Stogi 20 zarejestrowanym w Sądzie Rejonowym dla m. St. Warszawy w Warszawie pod  nr KRS 0000138860 NIP: 526-02-50-989, REGON: 000777237.
 2. Rezerwacje
  1. Rezerwacje dokonywane są za pośrednictwem systemu rezerwacji, adresu e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: +48 58 324 81 00, +48 519 166 307.
  2. Rezerwacje wskazane w lit. 1) są rezerwacjami wstępnymi. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą dokonania płatności przedpłaty w wysokości 50% ceny lub w określonych przypadkach pełnej wartości rezerwacji. Przedpłaty należy dokonać najpóźniej w terminie 3 dni od daty dokonania rezerwacji. W przypadku ofert specjalnych, świąt, długich weekendów, mogą obowiązywać inne zasady rezerwacji i anulacji.
  3. Brak przedpłaty powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
  4. Rezerwację można anulować na 7 dni przed planowaną datą rezerwacji bez kosztowo. W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się z działem recepcji pod numerem: +48 58 324 81 00, 519 166 307, bądź pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem systemu rezerwacji.
  5. Wpłata przedpłaty i tym samym skuteczne dokonanie rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji warunków rezerwacji określonych w regulaminie oraz zapoznanie się z regulaminem hotelu.
  6. Anulacja rezerwacji po terminie wskazanym w lit. 4) jest nieważna zaś Gość jest zobowiązany do pokrycia całości kosztów rezerwacji.
  7. Skrócenie pobytu nie jest podstawą do jakiejkolwiek rekompensaty, zaś Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów pełnej rezerwacji – również niewykorzystanych nocy.
  8. Jeżeli z tytułu anulowania rezerwacji Gościowi przysługuje zwrot środków, nastąpi to w sposób odpowiadający dokonanej płatności (np. przy płatności kartą – na rachunek karty, w​ przypadku przelewu – na rachunek bankowy, z którego przelew został dokonany) w terminie 7 dni.
 3. Reklamacje
  1. Jeśli Gość w trakcie trwania usługi stwierdzi wadliwe wykonywanie umowy (tzn. niezgodne z warunkami rezerwacji i opisem usługi/produktu zamieszczonym na stronie internetowej Obiektu), powinien niezwłocznie zawiadomić o tym wykonawcę usługi (bezpośrednio w recepcji Obiektu, mailowo pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr tel. +48 58 324 81 00, +48 519 166 307.)
  2. Rozpatrzenie złożonej reklamacji wynosi 14 dni.
  3. Ewentualny zwrot środków, w wyniku złożenia reklamacji, nastąpi w sposób odpowiadający dokonanej płatności (np. przy płatności kartą – na rachunek karty, w przypadku przelewu – na rachunek bankowy, z którego przelew został dokonany).
  4. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za błędnie dokonaną rezerwację.
 4. Dane osobowe

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademicki Związek Sportowy Centralny Ośrodek Sportu Akademickiego Ośrodek w Gdańsku Górki
  2. kontakt z administratorem danych – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 10 lat
  6. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych
  7. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy
 5. Ustalenia końcowe
  1. Obiekt ma prawo do wykonania usługi o podobnym standardzie w terminie określonym w rezerwacji, gdy realizacja zarezerwowanej usługi okaże się niemożliwa.
  2. Gość zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
  3. Oferty opublikowane na stronie, systemie rezerwacyjnym, przedstawione drogą telefoniczną lub osobiście nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych kodeksu cywilnego. Oferta cenowa hotelu, do czasu potwierdzenia, może ulec zmianie.
  4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego (Dz. U. 1964r. nr 16, poz.93 z póź. zm.), Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002r. Nr 144 poz. 1204 z zm.) oraz innych przepisów powszechnie obowiązującego prawa.
  5. Obiekt zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian do niniejszego Regulaminu z zastrzeżeniem, iż do rezerwacji dokonanych przed zmianą Regulaminu stosuje się wersję Regulaminu obowiązującą w chwili złożenia zamówienia przez Gościa.

 

Szanowni Państwo.
Chcielibyśmy móc kontaktować się z Państwem, przekazując wartościowe treści.
Mając na uwadze ilość wiadomości jakie otrzymujemy na własne skrzynki e-mail oraz przepisy RODO, pragniemy dopasować treści wiadomości do Państwa potrzeb.
Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi.

Jakiego typu wiadomości Państwa interesują:
Akceptuję regulamin Regulamin

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Oferta specjalna

Oferta specjalna

Oferta sportowa