Strefa SPA i Relaksu

Sauna sucha

Nie ma lepszej rozrywki niż popołudniowy odpoczynek w saunie. Zwłaszcza fińskiej. Regularne przebywanie w saunie ma ogromny wpływ na organizm. Zapewnia zdrowie, skutecznie podnosząc odporność organizmu na przeziębienie.

Sauna sucha

Sauna infrared

Ogrzewana niewidocznym światłem podczerwonym, którego ciepło dociera aż 4 cm w głąb ciała. Niewielka wilgotność powietrza pozwala swobodnie oddychać, dzięki czemu pobyt w niej może być nieco dłuższy niż w saunie parowej. Rozgrzewanie ciała podczerwienią sprawia, że wizyty w saunie Infrared są polecane, jako wsparcie w leczeniu chorób kobiecych, kręgosłupa, stawów i innych schorzeń.

Sauna infrared

Łaźnia parowa

Panuje tu największa wilgotność powietrza, dlatego jest to doskonałe miejsce do pielęgnowania urody. Ciepła para otwiera łuski włosów i pory skóry, przygotowując je na przyjęcie dobroczynnych składników odżywczych i nawilżających zawartych w maskach i balsamach. Para z tej sauny nawilża skórę, która staje się elastyczna i gładka.

Łaźnia parowa

Strefa odpoczynku

Naszym gościom proponujemy relaks na podgrzewanych leżankach lub w wannach jacuzzi z wodą o temperaturze 36°C. Podczas odpoczynku uspokaja się oddech i tętno, a także następuje uregulowanie ciśnienia krwi i wyrównanie temperatury całego organizmu.

Strefa odpoczynku