Masaże

Masaże całego ciała

Cena: 55min/160zł 90min/200zł

Szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym. Celem masażu jest utrzymanie organizmu na stałym, dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Zapewnia rozluźnienie mięśni, redukuje napięcie oraz stres, poprawia przemianę materii ciała.

Masaże całego ciała

Masaż leczniczy

Cena: 30min/90zł

Zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami, ponadto jest to niezbędny element terapii po złamaniach, skręceniach, przy uszkodzeniach mięśni i ścięgien. Stosuje się go dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni. Opiera się na technikach masażu klasycznego, które dobiera się indywidualnie w zależności od problemu pacjenta.

Masaż leczniczy

Masaż tkanek głębokich

Cena: 45min/120zł

(dotyczy wybranych części ciała) Stosowany w przewlekłych bólach kręgosłupa, ograniczonej ruchomości stawów, urazach i kontuzjach sportowych. Współczesna forma masażu dotycząca rozluźniania napięć w obrębie mięśni i powięzi. Jest to terapia działająca na warstwach i piętrach tkanek nieopracowanych w masażu klasycznym czy sportowym.

Masaż tkanek głębokich

Masaż sportowy

Cena: 30min/90zł

Szczególnie polecany dla osób aktywnych fizycznie. Metoda terapii mająca na celu przygotowanie organizmu do dużego wysiłku fizycznego, ponadto pomaga w zmniejszeniu zmęczenia po aktywności fizycznej. Różni się od masażu klasycznego przede wszystkim wkładem siły i energii oraz przewagą technik rozcierania i ugniatania.

Masaż sportowy

Manualny drenaż limfatyczny

Cena: 30min/90zł

Polecany dla osób z niewydolnością krążeniową, a także dla osób borykających się z obrzękiem pourazowym. Metoda wspomagająca leczenie niewydolności żylno-limfatycznej. Stosowanie technik przepychających – tłoczących powoduje usprawnienie przepływu limfy w układzie.

Manualny drenaż limfatyczny

Masaż bańką chińską

Cena: 40min/80zł

Zalecany jest osobom przemęczonym, prowadzącym siedzący tryb życia, po intensywnych i wyczerpujących ćwiczeniach oraz podczas kuracji odchudzającej. Zmniejsza napięcie mięśniowe, które powoduje np. ból kręgosłupa, redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit. Wykonywany jest za pomocą gumowych baniek dostosowanych wielkością do masowanej powierzchni ciała. Polega na intensywnej stymulacji skóry, jak również tkanki łącznej.

Masaż bańką chińską